X

 Medewerkersbehoud

 

Wil jij een werkvloer met goede productie, sterke resultaten en tevreden medewerkers? In de vlees(waren)sector zien we juist dat door groeiend ziekteverzuim en uitstroom van medewerkers de productie achterblijft. En ook werving van nieuwe medewerkers is geen oplossing. Door groeiend medewerkerstekort en ontgroening van de branche, blijven resultaten achter.

 

Zet in op medewerkersbehoud met het Fit voor Vlees(waren) programma. Met dit programma investeer je mét subsidie in de duurzame inzetbaarheid en arbeidsvreugde van jouw medewerkers. Een leercultuur is aantrekkelijker voor nieuwe medewerkers, maar stimuleert vooral arbeidsvreugde van bestaande medewerkers. Zo wordt ‘behouden’ het nieuwe werven!

 

Nieuwsgierig wat Fit voor Vlees voor jouw organisatie kan betekenen?

  1. Schrijf je hier in voor een kort gesprek en zet de eerste stap om je medewerkers vitaal, vaardig en wendbaar te houden
  2. In een gesprek van een half uur verkennen we wat er in jouw organisatie nodig is om klaar te zijn voor de toekomst.
  3. Ontvang de aanpak die bijna kosteloos is, dankzij sector brede subsidiemogelijkheden!

Zodat jouw medewerkers met meer werkplezier hun werk doen. En jij ook.

 

Actuele nieuwsbrieven subsidie Duurzame inzetbaarheid voor bedrijven (MDIEU) 
van het ministerie SZW.

 

Actueel

Actueel
FAQ
Geen gegevens gevonden
Publicaties
Geen gegevens gevonden
Links
Geen gegevens gevonden
ContactLouis Braillelaan 80 2719 EK Zoetermeer