Arbothemamiddag 2026 | Save the Date
Save the Date: 6 oktober 2026. Arbothemamiddag in Ede over werkzaamheden die fysieke belasting veroorzaken. voor... lees meer »
Save the Date: 6 oktober 2026. Arbothemamiddag in Ede over werkzaamheden die fysieke belasting veroorzaken. voor... lees meer »
Op 7 juli 2026 is het Wetsvoorstel meer zekerheid flexwerkers (hierna: wetsvoorstel Flex) aangenomen door de Eerste... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
Met de nieuwe Wet Pensioencommunicatie verandert de rol van de werkgever op pensioengebied. VLEP organiseert daarom een Webinar op dinsdag 7 juni van 16.00 – 17.30 uur.
De Wet Pensioencommunicatie zorgt ervoor dat de rol van werkgevers op het gebied van pensioenen groter wordt. Vanachter de computer thuis of op het werk geeft VLEP op 7 juni uitleg over het nieuwe Pensioen 123 dat vanaf 1 juli de startbrief voor uw nieuwe medewerkers vervangt. Ook het pensioenoverzicht (UPO) komt aan bod.
Het Webinar is een mini-cursus pensioen voor P&O medewerkers en werkgevers. De belangrijkste actuele pensioenontwikkelingen komen aan bod. Deelnemers aan het Webinar kunnen tijdens het Webinar online direct vragen stellen aan pensioenspecialisten van VLEP. Het Webinar helpt pensioenvragen van werknemers te beantwoorden.
U kunt zich tot 6 juni aanmelden voor het Webinar via http://www.webinartv.nl/pensioenfonds-vlep-7-juni-2016/agendadetail.
Na ontvangst van de aanmelding ontvangt u binnen 24 uur een bevestiging van de aanmelding en instructie voor het inloggen.
voor meer informatie: VLEP, Stichting Bedrijfstakpensioenfonds voor Vlees, Vleeswaren, Gemaksvoeding en Pluimveevlees, is het pensioenfonds voor de vleessector.