Arbothemamiddag 2026: meld je nu aan!
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Werk jij in de Vlees- of Vleeswarenindustrie en houd je je bezig met het thema Arbo, veiligheid en gezond werken? Zet... lees meer »
Graag attenderen wij u op onderstaand bericht van VLEP over de nieuwe pensioenregeling. ... lees meer »
Hierbij informeren wij u dat Kees Hoendervangers het Sociaal Secretariaat aan het eind van het jaar zal verlaten.
Kees heeft zich sinds 1 januari 2015 binnen het sociaal secretariaat met name beziggehouden met het afwikkelen van scholingssubsidies, het door ontwikkelen van de Arbo catalogus en het informeren en ondersteunen van werkgevers en met name werknemers(organisaties).
Zijn laatste werkdag is 27 december 2016. Tot die tijd zal Kees zijn huidige werkzaamheden in goede orde afhandelen.
In overleg met de werknemersorganisaties wordt gezocht naar een geschikte opvolger. Tot dat deze gevonden is, zullen de werkzaamheden van Kees overgenomen worden door de overige collega’s binnen het Sociaal Secretariaat.