Subsidie voor RVU/Zwaar werk en duurzame inzetbaarheid eindigt op 31 december 2025
Het project Fit voor Vlees & Vleeswaren loopt af op 31 december 2025. Met dit project kunt u gebruik maken van de... lees meer »
Het project Fit voor Vlees & Vleeswaren loopt af op 31 december 2025. Met dit project kunt u gebruik maken van de... lees meer »
De sociale partners in de Vleeswarenindustrie hebben besloten om de huidige RVU regeling, die afloopt op 31 december... lees meer »
De vleeswarensector staat onder grote druk. Klantvraag schommelt per week, productvarianten nemen toe, goede medewerkers... lees meer »
Speciaal voor HR, P&O, HSE, verzuim- en casemanagers heeft Be-responsible een training ontwikkeld die voorziet in grip en sturing. Ze faciliteren duidelijke herkenning- en preventietools, een helder stappenplan bij probleemdossiers en een template 'drie-partijen contract'. Daarbij communiceren ze over de laatste stand van zaken in de arbeid jurisprudentie en ook over de rol die de AVG daar vooral niet in speelt.
De Specialisten Training wordt gehouden in Bunnik op 7 en 19 maart van 10.00 tot 16.00 uur, inclusief lunch. Bij 15 professionals zitten we vol. Beide dagen zijn al voor de helft gevuld dus wees er snel bij. Meer weten of aanmelden?
Voor overige managers en leidinggevenden heeft Be-responsible weer hun vaste inloop training. Samen met collega leidinggevenden uit allerlei verschillende branches zoomen ze in op herkennen, bespreken, begeleiden en aansturen van problematiek of vermoedens die zichtbaar zijn geworden in jouw werkomgeving.
De Open Training wordt gehouden in midden Nederland op 5 maart. Meer weten of aanmelden?