Verhoging RVU Regeling Vleeswarenindustrie voor nieuwe deelnemers per 1 januari 2025
Met de RVU Regeling Vleeswarenindustrie kunnen werknemers die voldoen aan de voorwaarden eerder stoppen met werken. De... lees meer »
Met de RVU Regeling Vleeswarenindustrie kunnen werknemers die voldoen aan de voorwaarden eerder stoppen met werken. De... lees meer »
Te veel geluid op het werk kan het gehoor beschadigen en in het uiterste geval leiden tot lawaaidoofheid. In de... lees meer »
Op maandag 16 december 2024 hebben de VNV, FNV en CNV een onderhandelingsresultaat bereikt voor een nieuwe cao voor de... lees meer »
In de vleessector en in de vleeswarenindustrie is er veel aandacht voor de duurzame inzetbaarheid van de medewerkers, zo zijn we gestart met de campagne ‘Fit voor Vlees(waren)’ en hebben we kwartiermakers in beide sectoren lopen die bedrijven kunnen helpen bij het opzetten van een programma in het kader van Duurzame Inzetbaarheid. Een van de thema`s binnen Duurzame Inzetbaarheid is, wendbaarheid. Om aan je wendbaarheid te werken is het voor zgn. 45-plussers mogelijk om met behulp van een overheids-subsidie een loopbaan gesprek te krijgen, overigens is het programma toegankelijk voor zowel werknemers als leidinggevenden. Lees hier meer over de voorwaarden.