Wijziging leverancier RI&E-tool per 1 juli; schrijf u in voor het webinar van 16 juni as.!
Op 1 juli a.s. stopt de ondersteuning van onze huidige branche RI&E (ri&e-manager), alsmede de Zelfwerkdrukscan en gaan... lees meer »
Op 1 juli a.s. stopt de ondersteuning van onze huidige branche RI&E (ri&e-manager), alsmede de Zelfwerkdrukscan en gaan... lees meer »
De vernieuwde ARIE-regeling voor bedrijven met grote hoeveelheden gevaarlijke stoffen is in een eerdere Nieuwsbrief aan... lees meer »
De Nederlandse Arbeidsinspectie heeft voor dit jaar een aantal speerpunten aangewezen voor haar inspecties in de... lees meer »
In de tweede week van november organiseert Pensioenfonds VLEP in Delft, Den Bosch, Deventer, Harderwijk en Helmond inloopspreekuren voor deelnemers van 63 jaar en ouder. Tijdens het inloopspreekuur berekent een pensioenconsulent de mogelijkheden, van bijvoorbeeld eerder met pensioen gaan of gedeeltelijk met pensioen gaan.
Het is voor het eerst dat VLEP spreekuren op deze manier organiseert. Als blijkt dat er interesse is, zal VLEP volgend jaar ook spreekuren in andere plaatsen organiseren. Meer informatie is te vinden op https://www.vlep.nl/spreekuur.