Weer warme dagen
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
Op 16 juni jl. hebben sociale partners (VNV, FNV en CNV) in de Vleeswarenindustrie een onderhandelingsresultaat bereikt... lees meer »
Stootrand bij bordessen
In de richtlijn Bordessen van de arbocatalogus vleeswaren is de minimale hoogte van een stootrand bij bordessen gewijzigd naar 10 cm. Voorheen was daar 15 cm aangegeven.
Nu is de minimale hoogte in lijn met de geldende NEN-norm.
Uiteraard geldt voor de hoogte van de stootrand dat ook voldaan moet worden aan eisen van de NVWA ten aanzien van voedselveiligheid. U kunt de richtlijn bordessen hier vinden.