Onderhandelingsresultaat nieuwe cao Vleeswarenindustrie
Op 16 juni jl. hebben sociale partners (VNV, FNV en CNV) in de Vleeswarenindustrie een onderhandelingsresultaat bereikt... lees meer »
Op 16 juni jl. hebben sociale partners (VNV, FNV en CNV) in de Vleeswarenindustrie een onderhandelingsresultaat bereikt... lees meer »
In Nederland mogen asielzoekers in veel gevallen werken, maar daar gelden duidelijke voorwaarden voor. Sinds 12 juni... lees meer »
Half juni is van oudsher de Week van de RI&E. Dan staat de Risico-inventarisatie en -Evaluatie centraal. Goed moment om... lees meer »
Met de RVU Regeling Vleeswarenindustrie kunnen werknemers die voldoen aan de voorwaarden eerder stoppen met werken. De hoogte van de uitkering bedraagt per maand maximaal het van RVU heffing vrijgestelde bedrag. Dit bedrag wordt jaarlijks geïndexeerd. Met ingang van 1 januari 2022 is het bedrag vastgesteld op €1874,-. Dit bedrag geldt alleen voor werknemers die per 1 januari 2022 of later aan de regeling gaan deelnemen.
Meer informatie over de regeling kunt u vinden op www.vleeswarenwerkt.nl