Arbothemamiddag 2026 | Save the Date
Save the Date: 6 oktober 2026. Arbothemamiddag in Ede over werkzaamheden die fysieke belasting veroorzaken. voor... lees meer »
Save the Date: 6 oktober 2026. Arbothemamiddag in Ede over werkzaamheden die fysieke belasting veroorzaken. voor... lees meer »
Op 7 juli 2026 is het Wetsvoorstel meer zekerheid flexwerkers (hierna: wetsvoorstel Flex) aangenomen door de Eerste... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
In 2016 werd de duur van de WW en de loongerelateerde WGA verkort van 38 maanden naar maximaal 2 jaar. De vakbonden en werkgevers binnen de Stichting van de Arbeid spraken toen af dat de gemiste maanden privaat gerepareerd zouden worden in de Private Aanvulling WW en WGA, kortweg PAWW. Hiermee wordt het recht op een uitkering na betaalde arbeid weer verlengd tot het oude niveau.
Sociale partners in de Vleessector en Vleeswarenindustrie zijn sinds 2017 aangesloten bij de Stichting PAWW middels een zogenoemde verzamel-cao. De verzamel-cao is per 1 oktober 2022 vervallen. Sociale partners in de Vleessector en Vleeswarenindustrie hebben afgesproken de deelname te verlengen.
Hier vindt u het besluit van de Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid van 17 oktober 2022 tot algemeenverbindendverklaring van bepalingen van de collectieve arbeidsovereenkomst Private Aanvulling WW en WGA-sector Industrie en Techniek, sector 2 – No. 03. Dit is de verzamel-cao waar zowel vlees al vleeswaren onder vallen.