Compensatie bij overgang naar nieuwe pensioenregeling VLEP
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Arbeidsmigranten die de Nederlandse taal onvoldoende beheersen krijgen eerder te maken met miscommunicatie,... lees meer »
De werkgevers- en werknemersorganisaties werken samen aan het verder verhogen van de vakbekwaamheid van medewerkers in... lees meer »
De aanloopschaal is het loon voor werknemers die nieuw zijn in de Vleeswarenindustrie, gebaseerd op het minimumloon maandloon. Een werknemer kan maximaal 1 jaar in de aanloopschaal worden ingedeeld. De werknemer wordt daarna, ongeacht zijn leeftijd, ingedeeld in de reguliere salaristabel.
Jeugdige werknemers die zijn ingeschaald in de aanloopschaal hebben recht op het minimumloon van een jeugdige werknemer die twee jaar ouder is. Een jeugdige werknemer van 16 jaar heeft dan recht op het minimumloon van een 18-jarige, enz. Werknemers van 19 jaar en ouder ontvangen het minimumloon van een volwassene.
Per 1 juli 2024 wordt het minimumloon verhoogd, als gevolg daarvan wordt de aanloopschaal per 1 juli 2024 als volgt:
|