Compensatie bij overgang naar nieuwe pensioenregeling VLEP
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Arbeidsmigranten die de Nederlandse taal onvoldoende beheersen krijgen eerder te maken met miscommunicatie,... lees meer »
De werkgevers- en werknemersorganisaties werken samen aan het verder verhogen van de vakbekwaamheid van medewerkers in... lees meer »
De teksten over Biologische Agentia zijn aan de InspectieSZW gestuurd ter goedkeuring. Deze (concept)teksten zijn al te raadplegen op onze website.
Al eerder is er aandacht gevraagd voor veilig werken. Arbeidsomstandigheden zijn niet alleen van werkgever maar zeker ook van de werknemer. Een ongeval zit in een klein hoekje. Zo sprak ik laatst een werknemer die door een val een tijdje niet heeft kunnen werken. Op mijn vraag hoe hij was gevallen gaf hij als antwoord dat hij op een trap was geklommen die niet geheel vlak stond. Toen hij moest reiken om bij zijn klus te komen kantelde de trap en is hij gevallen en heeft moeten verzuimen.